SPAWyjątkowo Greckie chwile w Spa

 

solarium

 

Przygotowaliśmy dla Państwa zabiegi - Rytuały. które sprawią, że poczujecie się zregenerowani, piękni i zadbani. Twoje ciało odzyska równowagę, tworząc z duszą harmonijną całość. Zamknij oczy, posłuchaj muzyki i daj się ponieść marzeniom.
 

Rytuał Atena (2,5h) - 300zł

Zapraszamy Państwa na niezapomnianą ceremonię, która przeniesie ciało i umysł na piękne greckie wyspy: czerwone winogrona, pomarańcze, sól morska, błoto greckie i oliwa z oliwek oraz grecka muzyka. Wszystko to podczas pobytu w Spa Hotelu Atena. Ceremonię rozpoczynamy od relaksu w jacuzzi, saunie parowej oraz kąpieli w wannie pełnej cytrusów z lampką czerwonego wina .Po takiej kąpieli zapraszamy na peeling całego ciała z solą morską a następnie okład z maską torfową. Ostatnim równie wspaniałym etapem ceremonii jest masaż relaksacyjny oliwą z oliwek.

 

Rytuał Wenus (1,5h) - 230zł

Rytuał rozpoczynamy rozgrzaniem ciała w saunie suchej. Kolejnym etapem jest relaksująca kąpiel w wannie z dodatkiem mleka połączona ze złuszczeniem zrogowaciałego naskórka wiórkami kokosowymi. Uwieńczeniem wspaniałej ceremonii jest masaż całego ciała z użyciem ciepłego oleju kokosowego. Olej kokosowy działa regenerująco i uspokajająco na skórę. W tym cudownym błogostanie poczęstujemy Państwa wyjątkowym nektarem Bogów.

 

Rytuał Zeus (2h) - 220zł

Rytuał poświęcony specyfice męskiej skóry oraz męskich upodobań. Remineralizuje, energetyzuje, regeneruje, chroni i wzmacnia. Wspaniałe chwile rozpoczniemy peelingiem z soli z morza martwego, po czym zaprosimy Pana na regenerujący masaż całego ciała na bazie naturalnego oleju. Dopełnieniem będzie masaż relaksacyjny na skórę głowy, który wzmocni i pobudzi cebulki włosów.

 

Rytuał Indoceane (2,5h) - 280zł

Rytuał ten to niezwykła podróż w krainy piękna i relaksu, gdzie Twoje ciało poprzez kąpiel oraz niezwykły masaż z elementami masażu ajurwedyjskiego osiągnie stan pełnego odprężenia i relaksu. Jest to propozycja dla osób zestresowanych potrzebujących wygładzenia i głębokiej regenaracji skóry. Zakończeniem rytuału będzie odżywcza maska na ciało.

Rezerwacja